The Battle of the Kings 2017 - Poznań

2017-01-22
0
3959

Tegoroczna edycja wystartowała. W tym roku jako bazę do customu wybierano spośród Iron 883, Forty-Eight oraz Roadster. Magicy z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki zakończyli swoje projekty. My tradycyjnie przedstawimy Wam, spośród ponad 200 cudeniek, dzieła naszych rodowitych Czarodziejów :)

„Harley-Davidson z roku 2017 z wózkiem bocznym? I to w modelu Sportster? Czemu nie! Serdecznie zapraszamy do spotkania z naszym niecodziennym projektem.
W tym roku podeszliśmy inaczej do udziału w Battle of the King. Do konkursu wybraliśmy model Harley-Davidson Forty-Eight. Jednak, co w nim zmieniać? Naszym zdaniem ten model wygląda doskonale. Jest klasą samą w sobie. Dlatego też zamiast ubierać go w akcesoria, przebudować na kolejnego cafe racera, postanowiliśmy zrobić cos odjazdowego. Tak narodził się pomysł na doczepienie wózka bocznego.  
Mimo krótkiego czasu realizacji, dzięki ciężkiej pracy naszego teamu serwisowego, efekt jest oszałamiający. Jesteśmy pewni ze nikt nie przejdzie obok naszego Harleya obojętnie.
Proporcje wózka i motocykla zgrywają się ze sobą, lakierowanie gondoli jest identyczne jak na zbiorniku paliwa, dołożyliśmy oryginalne koło od 48 aby jeszcze bardziej zharmonizować wózek z motocyklem. Wyszukanego wglądu dodaje również stylowe obszycie siedzenia pasażera w wózku bocznym. Na boku gondoli możemy odnaleźć klasyczny emblemat nawiązujący do motocykli HD, które wchodziły oryginalnie z fabryki z wózkami bocznymi.”