SPRZEDAM – Oldskool Sportster 1200

2018-08-17
0
1291

Przedmiotem sprzedaży jest Harley Davidson Sportster 1200 C z 2004 roku przebudowany w klimacie Japan Style. Motocykl został rozebrany do ostatniej śrubki. Rama, wahacz, przednie zawieszenie, kierownica i kilka drobnych elementów zostały wypiaskowane i polakierowane proszkowo. Obniżone przednie oraz tylne zawieszenie. Przednie koło 21” Invader w stylu Chopperów z lat 70’ pozbawione przedniego hamulca z oponą Avon Speedmaster. Jednoosobowe, pikowane siedzenie obszyte przez tapicera na ręcznie wykonanej przeze mnie podstawie. Lakierowanie zbiornika Lepian Custom Painting. Tylna, pełna felga 16” z oponą Shinko E270 polakierowana na czarno z miętowym paskiem, który pięknie łączy się z pinstripingiem, który znajduje się na górnej części zbiornika. Przelotowe tłumiki typu fishtail dają nie tylko niesamowity wygląd, ale też porywające brzmienie. Błotnik od podstaw zrobiony na kole angielskim, aby nadać mu bardziej zaokrąglony kształt pasujący do linii zbiornika niż standardowo używane ducktaile. Kierownica w stylu rabbit ear wykonana na zamówienie według moich wymiarów. Filtr powietrza Baby Moon, minimalistyczne przełączniki, brokatowe manetki. Przerobione kolanka wydechowe. Kierownica wbrew pozorom bardzo wygodna, motocykl świetnie się prowadzi. Brak przedniego hamulca również nie sprawia żadnego problemu, jeździ się nim znakomicie. Zdecydowanie nie jest to motocykl dla każdego. Tylko dla prawdziwego pasjonata. Silnik jak to w Harleyu, chodzi bez zarzutu i pięknie gada. Zastrzegam sobie prawo do jazdy próbnej jedynie za wyłożeniem gotówki równowartości motocykla na stół.
Motocykl wzbudza zainteresowanie każdego przechodnia nietuzinkowym wyglądem i niesamowitym brzmieniem. Ludzie oglądają się za nim na ulicy, pokazują kciuki i komentują. Ponadto motocykl ukazał się w najlepszym w Polsce magazynie motocyklowym Świat Motocykli w numerze 9 oraz zdobył pierwsze miejsce w kategorii Best Bike na Kustom Konwent Wrocław 2018! Poważnie zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Nie zamienię się za Passata, 2 tony karmy dla psów ani nic innego, więc szanujmy swój czas. Więcej zdjęć z przebudowy oraz po skończeniu projektu można wkrótce zobaczyć na mojej stronie: www.facebook.com/romain.custom
Jeżeli spodobał Ci się mój projekt, ale wolisz zbudować coś według swoich wymagań to również gorąco zapraszam do kontaktu. Mam głowę pełną odjechanych pomysłów. Potrzebny jest tylko przyszły właściciel, który zechce podjąć ze mną współpracę. Reszta sama przyjdzie.

Cena: 37 000 pln