Największy festiwal samochodów i motocykli custom w Polsce - Kustom Konwent 05/06.08.2017 r.

2017-07-25
0
412

Jako partnerzy medialni, ciśniemy w tubę medialną ;)!!!!!

Już za dwa tygodnie (5-6 sierpnia 2017 r.) odbędzie się wyjątkowy festiwal na terenie zabytkowej zajezdni tramwajowej "Dąbie", przy ul. Wróblewskiego we Wrocławiu. Będzie to już IV edycja Kustom Konwent.
Amerykańskie samochody, hot rody, VW "garbusy", VW "ogórki", modyfikowane motocykle oraz rowery typu CUSTOM oraz zabytkowa motoryzacja to główny punkt programu wydarzenia. Dodatkowo planujemy mnóstwo ciekawych atrakcji dla naszych zwiedzających. W sobotnie popołudnie odbędą się rockabillowe koncerty. Przez cały weekend trwał będzie amatorski konkurs Miss Pin-Up Kustom Konwent 2017, gdzie wszystkie zainteresowane uczestniczki wezmą udział w darmowej sesji zdjęciowej w stylu PIN-UP, korzystając z bezpłatnych usług stylistek i wizażystek. To nie koniec atrakcji! Zlot food trucków, pokazy malowania aerografem oraz pinstriping, handmade'owa biżuteria, strefa tatuażystów oraz stoika handlowe z odzieżą vintage!

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z poprzedniej edycji: https://www.facebook.com/KustomKonwent/videos/638928186281458/

Bardzo kolorowy i ciekawy festiwal muzyki, motoryzacji i lifestylu we Wrocławiu! Weekend 5-6 sierpnia r., ul. Wróblewskiego 33 Wrócław.

Jak co roku przypominamy, że dzieciaki do lat 13 wchodzą na imprezę za darmo (tylko pod opieką dorosłych)!

GORĄCO ZAPRASZAMY :D!!!!