SteelTree

SteelTree

, Warszawa, województwo Mazowieckie

Oferowane usługi

Odzież / Biżuteria / Dodatki

Specjalizacja:
SteelTree #indywidualność #design #metal


#narodziny
SteelTree wyrosło z pasji, ciekawości oraz przyjemności tworzenia młodego artysty Pawła Oleszkiewicza. Zainteresowanie metalem; jego wyrafinowaną surowością, jak i nieskończoną ilością możliwych form doprowadziło do pierwszych projektów, od 2006 roku.
Ciągła chęć rozwoju, niekończąca się inspiracja, niezależność, dochodzenie do celu własnymi ścieżkami zrodziły SteelTree.

#wizja
Filozofią firmy jest maksymalne dostosowanie produktu do potrzeb klienta; ideą jest stworzenie przedmiotów użytkowych - klamer, biżuterii w taki sposób, by te mogły wyrażać Państwa osobowość. W trakcie procesu powstawania produktów artysta wnosi w nie część siebie. Dzięki temu każdy projekt pozostaje niepowtarzalny, wpisując się w część Państwa indywidualnej przestrzeni.

#technologia #produkty
Z biegiem lat, wraz ze zdobywanym doświadczeniem, zaczynając od pracy ręcznej poprzez stopniowe wdrażanie nowoczesnych technologii (cnc, druk 3d, odlewy) doszedłem do etapu, w którym wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego przedmiotu nie stanowi najmniejszego problemu.
SteelTree pozostaje w gotowości do wykonania najbardziej wymyślnych form według pomysłu klienta.

Produkty są minimalistycznym połączeniem metalu, ciekawych niekonwencjonalnych przedmiotów oraz skóry.

#indywidualność
Im większe zaangażowanie Państwa kreatywności i osobistych preferencji tym większa radość i satysfakcja. SteelTree uznaje indywidualne dostosowanie produktu za najwyższe dobro, dzięki temu produkt jest niepowtarzalny, wyrażający Państwa osobowość.

SteelTree nie może doczekać się Twojego pomysłu!

 

produkty: Klamry do pasków | Bransoletki | Breloczki | Sztuka użytkowa

http://steeltree.eu/pl/

https://www.facebook.com/steeltreepl/timeline

custom@steeltree.eu

tel: 508 089 242