Route 666

Route 666

, Łódź, województwo Łódzkie

Oferowane usługi

Modyfikacje samochodów, USA, Importerzy, USA cars, Inne

Specjalizacja:
W Route 666 zajmujemy się importem części i pojazdów z USA/Australii, ich renowacją w kraju oraz współpracą przy organizacji eventów, które nasze samochody mogą uświetnić swoją obecnością. Jesteśmy grupą pasjonatów zakochanych w amerykańskiej i australijskiej motoryzacji, którzy ze swojej pasji postanowili uczynić w końcu sposób na życie.

Specjalizujemy się w amerykańskich i australijskich muscle cars, samochodach sportowych oraz SUV-ach i pick-upach. Jeśli jednak Twoim marzeniem jest posiadanie innego typu auta, motocykla czy quada – chętnie pomożemy!

Auta wyszkujemy w najróżniejszych źródłach. Mamy dostęp do aukcji firm ubezpieczeniowych COPART oraz IAA, a także do specjalnych aukcji otwartych wyłącznie dla dealerów samochdowych..

Oferujemy szeroki wachlarz usług, od pomocy w sprowadzeniu samochodu po sprzedaż aut będących aktualnie w naszym posiadaniu w Polsce. Zorganizujemy transport Twojego pojazdu z USA/Australii do Polski, pomożemy załatwić kwestie formalności i opłat celnych oraz tych związanych z rejestracją. Możesz też zdecydować się na pełen pakiet, obejmujący znalezienie, zakup, import, rejestrację i renowację Twojego samochodu marzeń, z dostawą gotowego do jazdy auta pod dom. Gdy już znajdziemy samochód dla Ciebie, uzyskamy wszelkie dodatkowe informacje, zorganizujemy (na życzenie) inspekcję i jazdę testową, wynegocjujemy najniższą możliwą cenę zakupu, przygotujemy umowy, dokumenty eksportowe, ew. dodatkowe części, a także odbiór auta od sprzedającego, transport do portu i w końcu wysyłkę przez ocean. Współpracujemy też ze specjalistycznymi warsztatami naprawczymi i blacharskimi serwisującymi samochody amerykańskie oraz firmami zajmującymi się detailingiem, oferując tym samym pełną gamę usług nakierowanych na poprawę stanu mechanicznego i wizualnego kupowanego samochodu, jeżeli klient sobie tego zażyczy.

Gwarantujemy stałą, najniższą na rynku prowizję!

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są naszą własnością i znajdują się obecnie lub są w drodze do Polski.

Jeżeli chcesz wystawić jedno z naszych aut podczas swojego eventu, ewentualnie pojechać nim do ślubu – skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

W Route 666 dokładamy wszelkich starań, aby proces zakupu i wysyłki Twojego pojazdu był maksymalnie uproszczony, bezpieczny i otwarty. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie zaufania w związku ze wszystkim, co robimy. Dlatego sprzedajemy tylko samochody, które zostały przez nas w 100% sprawdzone, a cenowo jesteśmy nie do pobicia! Wysoka jakość obsługi klienta jest dla nas ogromnie ważna. Jeżeli masz jakieś pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Najlepsza droga do spełnienia Twoich motoryzacyjnych marzeń to Route 666!
 

Produkty:
- samochody;
- motocykle;
- quady;
- skutery;
- części samochodowe;
- odzież.

http://www.route666.eu/pl/

https://www.facebook.com/Route666Motors/

info@route666.eu

tel: 666 999 961