Motors Work

Motors Work

, 21-040 Świdnik, Lublin, województwo Lubelskie

Oferowane usługi

Kompleksowa modyfikacja motocykli

Specjalizacja:
Marzenia zamieniamy w rzeczywistość, jak bierzemy się za projekt to od a do z.
od silnika do kluczuka tj. bryloczka do kluczyka.
Autentyczna Pasja Autrentyczny Vintage Styl i Garaż i Economiczne ceny wink
Realizujemy Projekty dla casłej Polski i zagranicy włącznie z transportem motocykli.

Idea
Wzorek i jeszcze kilku utalentowanych kooperantów co robimy ? - Ratujemy przed zniszczeniem oraz podglądamy jak robi to Świat, sprzęty, te budowane w latach kiedy nikt się tak nie spieszył, a producenci zatrudniali artystów rzemiosła.

Nie liczy się dla nas czas przy pracy nad przebudową w którą zwykle jest zaangażowane wiele osób najczęściej ze Świdnika oraz z Lublina gdzie mieszkamy, liczy się tylko zamierzony efekt oraz dbałość o detale. Od siebie i kontrahentów wymagamy cierpliwości, perfekcji, hm.., właściwie pasji. Nietrudno o nią w mieście gdzie motocykle powstawały na terenie Zakładów Lotniczych. Tylko w Świdniku prawie w każdym prywatnym garażu stoi po kilka zabytkowych maszyn :)

Najbardziej lubimy zajmować się „starą Japonią", rekonstruujemy i przerabiamy nie młodsze niż kilkudziesięcioletnie motocykle, rowery, skutery.

Wyjątkiem jest włoskie Ducati. Od czasu do czasu porywa nas brzmienie Desmo.

Realizujemy kilka projektów rocznie w stylu: vintage, old school, cafe racer, bobber, tracker, retro chopper, brat style no i oczywiście kreujemy swój styl. Preferujemy modele xs, four, z, gs.

http://www.motorswork.pl/

https://www.facebook.com/Motors-Work-290527020988121/?fref=ts

kontakt@motorswork.pl

tel: 730 004 014