Chmielu Customs - Sodowanie, Piaskowanie, Hydrografika.

Chmielu Customs - Sodowanie, Piaskowanie, Hydrografika.

ul. Jagiellońska 88 (Brama FSO Nr.3 Wjazd od ul.Kotsisa), Warszawa, województwo Mazowieckie

Oferowane usługi

Hydrografika, Sodowanie / Szkiełkowanie / Piaskowanie

Specjalizacja:
Witamy w firmie CHMIELU CUSTOMS która świadczy:
- profesjonalne usługi czyszczenia powierzchni metodą strumieniowo-ciśnieniową ścierną poprzez Sodowanie, Piaskowanie oraz Szkiełkowanie w technologi z USA SODABLAST SYSTEMS.

W szczególności zajmujemy się oczyszczaniem samochodów, motocykli oraz łodzi/jachtów.

100% bezinwazyjne czyszczenie, 100% Ekologiczne dla ludzi i środowiska.

- usługi z zakresu nanoszenia Hydrografiki, zwanej inaczej Hydrotransferem, lub też drukiem wodnym. Jest to proces nanoszenia wzoru, czy też grafiki przy użyciu wody.

Obróbka strumieniowo – ścierna polega na działaniu strumienia ścierniwa wyrzucanego w kierunku oczyszczanej powierzchni za pomocą sprężonego powietrza. Jest metodą powszechnie zalecaną, dającą najbardziej optymalne przygotowanie powierzchni do malowania (Sa 1, Sa 2, Sa 2 ½, Sa 3 wg PN – ISO 8501 - 1:1996).

SODOWANIE – to ekologiczna i bezinwazyjna metoda oczyszczania z różnego rodzaju zanieczyszczeń ( nawet z najbardziej delikatnych powierzchni) bez ingerencji w obrabiany materiał.
Czyściwem w/w metodzie jest 100% Soda Oczyszczana NaHCO3, zwyczajowo stosowana w farmaceutykach, w proszkach do pieczenia i prania, a także po rozpuszczeniu w wodzie, jako domowy środek do czyszczenia powierzchni.
NaHCO3 to bezinwazyjne i ekologiczne ścierniwo do obróbki strumieniowo – ściernej. Jest całkowicie nieszkodliwa dla środowiska jak i dla organizmu ludzkiego. Soda rozpuszcza się w wodzie i nie wytwarza żadnego odpadu.

3x szybciej od piaskarki -> Prędkość wyrzutu czyściwa 965km/h

Oczyszczamy m.in.
MOTORYZACJA – renowacja karoserii, wnętrz i podwozi pojazdów nie tylko współczesnych, ale i zabytkowych, oczyszczanie pomp, silników, bloków, felg ...
BUDOWNICTWO – oczyszczanie elewacji budynków, drewnianych, ceglanych, otynkowanych z wieloletnich zabrudzeń takich jak impregnaty i farby różnego rodzaju, zanieczyszczenia środowiskowe i przemysłowe, osmolenia po pożarze, ogrodzenia ...
KOMUNALNA - usuwanie graffiti, znaków i pasów z asfaltu, oczyszczanie kostki brukowej i płyt chodnikowych, uporczywych plam po oleju, czyszczenie kamienia, piaskowca, wiat przystankowych, autobusów, tramwajów ...
ZABYTKI – renowacja pomników, nagrobków, zabytkowych elewacji budynków ...
GOSPODARSTWO DOMOWE- oczyszczanie mebli drewnianych, metalowych, lamp, żyrandoli ...
SPORTY MOTOROWODNE – czyszczenie łodzi, jachtów, kajaków, kutrów rybackich, skuterów wodnych ...
PRZEMYSŁOWA – przygotowywanie pod malowanie obiektów małych i wielkogabarytowych konstrukcji stalowych w tym mostów, przęseł, hal, estakad, więźb, dachów, , silosów, zbiorników, wież, a także usuwanie starych farb przy remontach tych obiektów.
SPOŻYWCZA – usuwanie zabrudzeń poprodukcyjnych ( mleczarnie, piekarnie ...), maszyny i taśmy transportowe, silosy, hale produkcyjne, zbiorniki, wózki ..

Zapraszamy!!!!

 

https://www.facebook.com/chmielucustoms

biuro@chmielucustoms.pl

tel: 515 171 111