CafeRacer Manufacture

CafeRacer Manufacture

ul. Kościuszki 39, 26-500 Szydłowiec, województwo Mazowieckie

Oferowane usługi

Kompleksowa modyfikacja motocykli

Let Your imagination run free. We will tailor your perfect Imagined Bike to Your character.
We build Dreams that ride...

Kim jesteśmy?

Pomysł stworzenia CafeRacer-Manufacture zrodził się z naszej największej pasji. Bez bez niej nie da się tworzyć niepowtarzalnych motocykli, a taki cel przyświecał nam od początku.
Nie sztuką jest zbudować Customa, obojętnie w jakim stylu, wybierając części i gadżety z pierwszego lepszego katalogu.
Fajnie jest ze smakiem dobrać części pochodzące z wielu źródeł, dorzucić elementy wykonane rękoma rzemieślnika, tak aby wszystko na etapie końcowym tworzyło jedną spójną, wyjątkową i niespotykaną maszynę.
Tworząc motocykl wiele uwagi przykładamy do rzeczy najważniejszej, a mianowicie do bezpieczeństwa. Maszyna ma cieszyć oko, podbudowywać ego dumnego właściciela ale ma być przede wszystkim bezpieczna, dlatego też staramy się dobierać podzespoły stawiając owe bezpieczeństwo na I miejscu.
Przez lata doświadczeń udało nam się skupić wokół siebie zdolnych rzemieślników z całej Polski – ludzi zarażonych pasją tworzenia, a posiadających wąskie specjalizacje. Klimaciarze, zajawkowicze a przede wszystkim profesjonaliści.
Wiemy, że jeden nawet bardzo dobry warsztat motocyklowy nie zbuduje niepowtarzalnej maszyny, musi być ona dotknięta ręką wielu niezależnych rzemieślników – artystów, dzięki temu powstaje absolutnie unikalne dzieło budzące zachwyt.
Przebudowywaliśmy różne maszyny, ale od kilku lat chodziły nam po głowie Cafe racery.
Najchętniej budujemy motocykle według naszego pomysłu, wtedy metodą prób i błędów powstanie Maszyna stanowiąca „zamkniętą formę”. Jeśli pracujemy nad projektem dla Klienta staramy się pokazać Mu i przekonać do naszych pomysłów, nie dlatego, że pomysł Klienta jest zły, (nie próbujemy go storpedować) ale dlatego, że w oparciu o naszą praktyczną wiedzę i doświadczenie całego zespołu, staramy się pomóc w doborze rozwiązań i części, tak żebyśmy Wszyscy byli zadowoleni. Żeby klient powiedział WOW! Jestem zachwycony! A my „podpisując” się pod Tym projektem chcemy być dumni z efektu końcowego. Mamy też świadomość, że realizacja projektu od pomysłu,  poprzez zakup odpowiedniej maszyny, narysowania projektu, modyfikacje, wyprodukowanie przez nas wielu elementów i szukanie pozostałych, często po całym świecie – może trwać  dłużej niż zakładał plan. Wykonujemy w końcu Prototyp i czasami w trakcie prac pojawiają się „nieprzewidziane niespodzianki” i my musimy je rozwiązać w sposób trwały, aby Klient nie miał powodów do reklamacji. My to wiem, i dlatego właśnie wolimy pracować bez zbędnego ciśnienia, bo naszym celem są swoiste dzieła sztuki.

Nasze logo
 
TRYSKELION – Święty symbol Celtów. Reprezentował potrójność idei i ich naturalny przeplot, wieczny cykl życia, trzy jego etapy (młodość, dorosłość i starość), a także trzy formy świata materialnego, które w harmonijny sposób budują otaczający nas świat: ląd, morze i niebo. Uosabia dynamikę i ruch, tańczącą energię życia niedopuszczającą do stagnacji, mobilizując do kreatywności. W godle Wyspy MAN widnieje symbol Tryskelionu, rozgrywane są tam od 1907 r. jedne z najbardziej prestiżowych i ekstremalnych wyścigów motocyklowych na świecie International Isle of Man TT.

http://caferacer-manufacture.com/pl/

https://www.facebook.com/CafeRacer-Manufacture-858968180854473/timeline

tel: 666 855 553