Brodacz Custom Design

Brodacz Custom Design

, Olsztyn, województwo Warmińsko - Mazurskie

Oferowane usługi

Kompleksowa modyfikacja motocykli, Projektowanie, Renowacja części, Wystrój wnętrz, Inne

Specjalizacja:
Twoje mgliste, albo całkiem sprecyzowane, wizje wymarzonego motocykla oraz jego części zamienimy w projekt gotowy do wykonania lub gotowy wyrób.
Dorabianie części do zabytkowych motocykli.

Customizing, projektowanie i wykonanie:
Projektujemy także, oprócz całych pojazdów i części do nich, maszyny i narzędzia niezbędne przy ich budowie, jak np. proste giętarki do rur wydechowych i ramy, kierownic; przyrządy do budowy ram i wahaczy motocykli oraz trajek itp. Dlaczego projektować zamiast kupić coś gotowego? Po pierwsze, cena - zaprojektowanie i wykonanie maszyny wychodzi od 30% do 50% taniej niż zakup gotowego urządzenia. Drugim argumentem za jest możliwość dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb i wymagań. Kolejnym plusem jest możliwość zawarcia w jednej maszynie rozwiązań stosowanych w kilku różnych urządzeniach. Zaprojektowaną przez nas maszynę, po jakimś czasie, na życzenie klienta możemy rozbudować lub zmodyfikować.
Projektujemy również stylowe meble i wyposażenie wnętrz do firm, pubów, klubów z branży motoryzacyjnej, a także trofea, nagrody.

Doradztwo techniczne:
Jeśli budujesz coś sam w garażu, możesz śmiało zasięgnąć naszej porady, ponieważ nie należymy do firm, które nie udostępniają żadnej wiedzy i nie dzielą się doświadczeniami na temat tworzonych przez siebie produktów.
Informacja jest również towarem, podobnie jak produkt wykonany na jej podstawie.
Opracowujemy tuning silników i dostarczamy w formie dokumentacji wraz z danymi firm, które go wykonają lub jego poszczególne etapy.
Chcesz zaprezentować odpowiednio swój pojazd, firmę lub pomysł w prasie, internecie, na własnej stronie www... Tworzymy również profesjonalne opisy, nie tylko techniczne, na strony www, do reklam i artykułów prasowych, bazując na naszym doświadczeniu dziennikarskim i kreatywności. Świadczy o tym choćby opis, który właśnie czytasz.

https://www.facebook.com/Brodacz-Custom-Design-271785176258655/timeline

http://www.roadking.pl/new/main.php?id=600

bikerjd@wp.pl

tel: 692 007 856