Aerografia Pl

Aerografia Pl

ul. Michałów 22b, 98-220 Zduńska Wola, województwo Mazowieckie

Oferowane usługi

Aerograf

Specjalizacja:
Aerografia.pl zajmuje się profesjonalnym lakiernictwem artystycznym. Nasze doświadczenie nabywaliśmy przez lata na rynku krajowym jak i zagranicznym, zdobywając cenne umiejętności w zakresie technicznym oraz artystycznym.
Wiele z naszych prac zdobywało nagrody w kategorii best painting. Zaistnieliśmy również w mediach, braliśmy udział w projektowaniu i wykonywaniu grafiki na motocyklach, które zdobywały nagrody w innych kategoriach. Wszystko to mobilizuje nas do ciągłego podnoszenia poprzeczki w zakresie stylizacji motocykli.
Systematycznie powiększamy nasze zaplecze techniczne, które pozwala nam na szybkie i terminowe realizacje, bez szkody na jakości produktu, jak i jego sterylności pod kątem jakości grafiki oraz lakieru.
Nie korzystamy z usług podwykonawców. Wszystkie prace wykonujemy w jednym miejscu, ponieważ pozwala nam to kontrolować jakość,  tym samym mamy pewność, że materiały jakie chcemy zastosować do przygotowania karoserii motocykla są najwyższej jakości.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązania współpracy.

Nasz Cel
Pasja do tworzenia niepowtarzalnych dzieł jest naszym kołem napędowym. Tylko takie podejście do pracy potrafi wygenerować perfekcyjne pod każdym względem realizacje.
Naszym priorytetem jest podnoszenie umiejętności w zakresie Aerografii.

http://www.aerografia.pl

https://www.facebook.com/AerografiaPl

biuro@aerografia.pl

tel: 601 223 665